home BIP
Aktualności
Wtorek, 20 listopada 2018 r.
Spotkania opłatkowe w Bazie
14.12.2017

W Komendzie 3.Regionalnej Bazy Logistycznej w Krakowie odbyło się „spotkanie opłatkowe”, w którym uczestniczyła kadra i PW Komendy Bazy oraz dowódcy, komendanci i kierownicy PiJBP.

14.12.2017. Kraków. W Komendzie 3.Regionalnej Bazy Logistycznej w Krakowie odbyło się coroczne „spotkanie opłatkowe”, w którym uczestniczyli, oprócz kadry i pracowników wojska Komendy Bazy – dowódcy, komendanci i kierownicy pododdziałów i jednostek bezpośrednio podległych (PiJBP).

Spotkaniu towarzyszył podniosły nastrój i świąteczna atmosfera. Tradycyjnie łamano się opłatkiem i życzono sobie wzajemnie „zdrowia, szczęścia i jeszcze wielu lat życia”. W tle brzmiały Kolendy i pastorałki. Komendant Bazy płk Mirosław MOLIK podziękował zebranym za całoroczny wysiłek włożony w dobre funkcjonowanie Bazy w 2017 roku oraz życzył wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2018 roku.

Spotkanie uświetnił występ artystyczny młodzieży z CA nr 1 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Krakowie, którzy jak co roku również uczestniczyli w spotkaniu wraz z panią Dyrektor Beatą STAWIARSKĄ. Kadra i pracownicy całej Bazy tradycyjnie wsparli placówkę finansowo, aby w miarę możliwości uprzyjemnić dzieciom przeżycie świąt.

O piękny wystrój sali oraz smakowity poczęstunek, dla uczestników spotkania, zadbał jak co roku Zespół Zabezpieczenia Bazy. Zebrał za to wiele pochwał komentarzy i podziękowań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia: p. Wioletta KACZKA

Skład Stężyca

 

 

 

 

Zdjęcia: p. Jan SZYCHTA

Skład Jawidz

 

 

 

 

Zdjęcia: p. Jan SZYCHTA

PWL Bydgoszcz

 

 


 

Zdjęcia: kpt. Krzysztof KOSNOWICZ

Skład Regny