home BIP
Aktualności
Poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
Spotkania opłatkowe w Bazie
18.12.2018

W Komendzie 3.Regionalnej Bazy Logistycznej w Krakowie odbyło się „spotkanie opłatkowe”, w którym uczestniczyła kadra i PW Komendy Bazy oraz dowódca, komendanci i kierownicy PiJBP.

18.12.2018. Kraków. W Komendzie 3.Regionalnej Bazy Logistycznej w Krakowie odbyło się coroczne „spotkanie opłatkowe”, w którym uczestniczyli, oprócz kadry i pracowników wojska Komendy Bazy – dowódca, komendanci i kierownicy pododdziałów i jednostek bezpośrednio podległych (PiJBP).


Tradycyjnie łamano się opłatkiem i życzono sobie wzajemnie „zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności”. Komendant Bazy płk Mirosław MOLIK podziękował zebranym za całoroczny wysiłek włożony w dobre funkcjonowanie Bazy w 2018 roku oraz życzył wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2019 roku. Razem z ks. płk Piotrem SROKĄ pomodlono się i zaśpiewano kolędę.


O piękną oprawę sali oraz smakowity poczęstunek „wigilijny” dla uczestników spotkania, zadbały jak co roku Sekcja Wychowawcza i Zespół Zabezpieczenia Bazy. Zebrali za to wiele pochwalnych komentarzy oraz słów uznania .


Kadra i pracownicy całej Bazy tradycyjnie wsparli finansowo CA nr 1 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Krakowie, aby w miarę możliwości uprzyjemnić dzieciom przeżycie Świąt Bożego Narodzenia. Zebrano i przekazano kwotę 8780 zł.


 


 

mgr inż. Marek JACKOWSKI